" بی بهانه، بی دلیل "
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 خرداد 1392 توسط فاطمه الف

با خودم فکر می کنم چند سال دیگر هر کداممان کجا هستیم و چه می کنیم؟ دانشگاه هم تمام شد دیگر! می بینی؟

خودم را میان انبوه خیابان هایی تصور می کنم که گوشم از صدای بوق ماشین هایش پر است. و نمی دانم بناست تا به کی در تهران بمانم ...  شاید تا آخر عمرم!

 خودم را تنها تصور می کنم (طوری که تو هیچ وقت دوست نداشتی)، با چادر سیاهی که روی زمین کشیده می شود و مدام مجبورم با دستهایم  کنترلش کنم که مبادا روسری ام را با خود به عقب بکشد. تازه فکر می کنم چند سال دیگر هوا گرم تر هم شده باشد!

تصور می کنم حالم در چند سال آینده خوب نباشد! یعنی اصلا خوب نباشد. نه این که وضعیت بدی داشته باشم، نه ! حتما چند سال دیگر اگر زنده باشم و خدا خواسته باشد، انسان موفقی شده ام، اما احساس می کنم روز به روز بیشتر در باتلاق این زندگی فرو می روم، روز به روز روحم بیشتر با گرفتاری های دنیا گره می خورد و من دورتر از خودم می ایستم و دیگر کمتر چیزی از گذشته ام را به یاد می آورم.

تو اما! نمی دانم! شاید ازدواج کرده باشی، بچه داشته باشی! یا شاید بعد از یکسال کنکور ارشد قبول شده باشی و برگشته باشی تهران!

امشب تلویزیون مستندی از بازار ماهی فروش ها را در سیستان و بلوچستان نشان می داد! یکهو فکرم آمد سمت تو! تو را در خیابان های سیستانی که تا کنون ندیده ام اش تصور کردم و حتی شک نداشتم روزی در آن بازار قدم زده ای!

نرفته، دلم برایت تنگ شده است! هنوز امتحانها تمام نشده دلم هوایت را کرده است. با اینکه هیچ گاه چندان با هم همراه و هم مسیر نبوده ایم و شاید کنار هم که می نشستیم حرف های زیادی هم برای گفتن نداشتیم. اما دل هایمان چه به هم نزدیک بود!  و من دلم برای همین زلالی مهرت برای هنوز و همیشه تنگ می شود...

قربانت، فاطمهدرباره وبلاگ

"تکه هایی از این جهان نزد کلمات است.
تکه هایی که به زبان می آیند و تکه هایی که فراموش می شوند.
تکه هایی که به روشنایی می آیند و آنها که در تاریکی می مانند و این همه یعنی حقیقت جهانی که پنهان و آشکار میان ما تقسیم می شود." (هیوا مسیح)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ
[cb:post_like]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic